Signováno vlevo dole.
Významný grafik, malíř, keramik a ilustrátor ve Frýdlantu, založil a vedl Jaroňkovy keramické dílny v Rožnově, studoval kresbu v Německu, člen Hollaru, řada výstav, výstavy po celém světě - ve Vídni, Benátkách, Moskvě, New Yorku, Varšavě, vystavoval s uměleckou besedou, Hollarem, v Topičově saloně, zastoupen ve sbírkách Národní galerie Praha (Výtvarné centrum Chagall).
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 39 cm, šířka: 50 cm, rámování: 47,5 x 58 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2020 19:02
Dosažená cena: 29 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (65)