Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno.
Výška: 37,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 53,5 x 49 cm
Konec aukce: 25.09.2023 22:25
Dosažená cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč