190. Ostrava

Autor: Ferdiš Duša

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na lepence
Výška: 37 cm, šířka: 56 cm, rámování: 49 x 67 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 06.12.2021 21:09

Dosažená cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Seznam příhozů (23)

18 500 Kč6.12.2021 20:16:49
18 000 Kč6.12.2021 20:16:47 (limit 6.12.2021 20:05:14)
17 600 Kč6.12.2021 20:16:47
17 100 Kč6.12.2021 20:16:44 (limit 6.12.2021 20:05:14)
16 600 Kč6.12.2021 20:16:44
16 100 Kč6.12.2021 20:12:17 (limit 6.12.2021 20:05:14)
15 600 Kč6.12.2021 20:12:17
15 100 Kč6.12.2021 20:12:13 (limit 6.12.2021 20:05:14)
14 600 Kč6.12.2021 20:12:13
14 100 Kč6.12.2021 20:09:14 (limit 6.12.2021 20:05:14)
13 600 Kč6.12.2021 20:09:14
13 100 Kč6.12.2021 20:05:07
12 000 Kč6.12.2021 20:05:07 (limit 27.11.2021 09:17:58)
11 100 Kč6.12.2021 20:05:00 (limit 27.11.2021 09:17:58)
10 600 Kč6.12.2021 20:05:00