190. Ostrava

Autor: Ferdiš Duša

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na lepence
Výška: 37 cm, šířka: 56 cm, rámování: 49 x 67 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 06.12.2021 21:09

Dosažená cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Seznam příhozů (23)

10 100 Kč4.12.2021 23:04:17 (limit 27.11.2021 09:17:58)
9 800 Kč4.12.2021 23:04:17
9 500 Kč4.12.2021 23:04:09 (limit 27.11.2021 09:17:58)
9 200 Kč4.12.2021 23:04:09
8 900 Kč2.12.2021 13:29:40 (limit 27.11.2021 09:17:58)
8 600 Kč2.12.2021 13:29:40
8 300 Kč27.11.2021 09:17:53
8 000 Kč23.11.2021 22:08:54