Signováno vpravo dole
Technika: Olej na lepence
Výška: 37 cm, šířka: 56 cm, rámování: 49 x 67 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 06.12.2021 21:09
Dosažená cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Seznam příhozů (23)