Technika: Olej na kartonu
Výška: 82,5 cm, šířka: 116,5 cm, rámování: 100,5 x 135,5 cm
Konec aukce: 05.09.2022 19:21
Dosažená cena: 28 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (58)