Technika: Kresba tuší
Výška: 43 cm, šířka: 58,5 cm, rámování: 58,5 x 73,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 20:37
Dosažená cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (11)