100. Industriální motiv

Autor: Ferdiš Duša

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Akvarel
Výška: 30 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 48,5 x 66,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 29.05.2023 19:44

Dosažená cena: 6 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (34)

6 800 Kč29.5.2023 19:39:32
6 600 Kč29.5.2023 19:39:32 (limit 29.5.2023 19:39:20)
6 500 Kč29.5.2023 19:39:31 (limit 29.5.2023 19:39:20)
6 200 Kč29.5.2023 19:39:31
5 900 Kč29.5.2023 19:39:29 (limit 29.5.2023 19:39:20)
5 600 Kč29.5.2023 19:39:29
5 300 Kč29.5.2023 19:39:27 (limit 29.5.2023 19:39:20)
5 000 Kč29.5.2023 19:39:27
4 800 Kč29.5.2023 19:39:20 (limit 29.5.2023 19:39:20)
4 600 Kč29.5.2023 19:38:54
4 400 Kč29.5.2023 19:38:46 (limit 29.5.2023 19:38:46)
4 200 Kč29.5.2023 19:38:08
4 000 Kč29.5.2023 19:38:06 (limit 29.5.2023 17:14:06)
3 900 Kč29.5.2023 19:38:06
3 700 Kč29.5.2023 19:38:04 (limit 29.5.2023 17:14:06)