Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Akvarel
Výška: 30 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 48,5 x 66,3 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 29.05.2023 19:44
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (34)