185. Abstrakce

Autor: Karel Lepík

Výška: 27 cm, šířka: 22 cm, rámování: 56,3 x 45,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.09.2025 21:04

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 900 Kč