Signováno vlevo nahoře
Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45 x 60 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 03.05.2021 19:48
Dosažená cena: 23 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (48)