90. Geometrické předměty

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45 x 60 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 03.05.2021 19:48

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (48)

16 000 Kč3.5.2021 19:35:21
15 500 Kč3.5.2021 19:35:06
15 000 Kč3.5.2021 19:35:03 (limit 3.5.2021 19:34:37)
14 500 Kč3.5.2021 19:35:03
14 000 Kč3.5.2021 19:34:59 (limit 3.5.2021 19:34:37)
13 500 Kč3.5.2021 19:34:59
13 000 Kč3.5.2021 19:34:20
12 500 Kč3.5.2021 19:34:00
12 000 Kč3.5.2021 19:33:57 (limit 3.5.2021 19:33:34)
11 500 Kč3.5.2021 19:33:57
11 000 Kč3.5.2021 19:33:50 (limit 3.5.2021 19:33:34)
10 500 Kč3.5.2021 19:33:50
10 000 Kč3.5.2021 19:33:43 (limit 3.5.2021 19:33:34)
9 700 Kč3.5.2021 19:33:43
9 400 Kč3.5.2021 19:31:06