88. Šachista

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 60 cm, šířka: 40 cm, rámování: 74,5 x 54,8 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 05.04.2021 19:27

Dosažená cena: 8 200 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (10)

8 200 Kč5.4.2021 08:54:52
7 900 Kč5.4.2021 06:08:46
7 600 Kč4.4.2021 14:59:21
7 300 Kč4.4.2021 11:12:31
7 000 Kč3.4.2021 18:53:50
6 700 Kč3.4.2021 09:45:53
6 400 Kč3.4.2021 07:25:55
6 100 Kč2.4.2021 20:15:41
5 800 Kč1.4.2021 16:41:43
5 500 Kč9.3.2021 12:17:54