75. Zátiší s bílou růží

Autor: Ladislav Placatka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 90 cm, šířka: 60 cm, rámování: 71 x 100,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.05.2023 19:28

Dosažená cena: 10 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (29)

10 700 Kč29.5.2023 19:23:14
10 600 Kč29.5.2023 19:23:14 (limit 29.5.2023 19:20:42)
10 200 Kč29.5.2023 19:20:42 (limit 29.5.2023 19:20:42)
9 900 Kč29.5.2023 19:17:10
9 600 Kč29.5.2023 19:12:39
9 300 Kč29.5.2023 16:16:19
9 000 Kč29.5.2023 02:00:07 (limit 24.5.2023 23:33:36)
8 700 Kč29.5.2023 02:00:07
8 400 Kč29.5.2023 01:59:50 (limit 24.5.2023 23:33:36)
8 100 Kč29.5.2023 01:59:50
7 800 Kč26.5.2023 21:05:01 (limit 24.5.2023 23:33:36)
7 500 Kč26.5.2023 21:05:01
7 200 Kč23.5.2023 15:21:29
6 900 Kč22.5.2023 23:57:09
6 600 Kč21.5.2023 19:40:55