Technika: Olej na kartonu
Výška: 90 cm, šířka: 60 cm, rámování: 71 x 100,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 19:28
Dosažená cena: 10 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (29)