Narodil se 26. května 1923 v Neratovicích u Mělníka, zemřel 10. října v Ostravě. Byl českým malířem, grafikem a fotografem. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady a soukromě u J. M. Wagnera. V letech 1965-1971 působil jako správce zámku Lemberk, v 60. letech se podílel na založení Křižovnické školy čistého rozumu bez vtipu. Je známý především jako portrétista a malíř antikvárních zátiší.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 49,2 cm, šířka: 70,2 cm, rámování: 54,5 x 75,5 cm
Konec aukce: 09.11.2021 19:45
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč