Signováno vlevo nahoře.
Technika: Olej na plátně
Výška: 85,5 cm, šířka: 60 cm, rámování: 100,5 x 75 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:07
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Seznam příhozů (5)
| 5 900 Kč | 9.12.2025 17:29:23 (limit 9.12.2025 17:08:05) |
| 5 600 Kč | 9.12.2025 17:29:23 |
| 5 300 Kč | 9.12.2025 17:29:19 (limit 9.12.2025 17:08:05) |
| 5 000 Kč | 9.12.2025 17:29:19 |
| 4 800 Kč | 9.12.2025 17:08:05 (limit 9.12.2025 17:08:05) |