6. Zvadlá růže

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vpravo nahoře
Technika: Olej sololit
Výška: 30 cm, šířka: 20 cm, rámování: 37,8 x 27,8 cm

Konec aukce: 05.04.2021 18:05

Dosažená cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (6)

3 500 Kč5.4.2021 14:30:37
3 300 Kč3.4.2021 09:46:06
3 100 Kč25.3.2021 19:19:22
2 900 Kč25.3.2021 17:17:56
2 700 Kč23.3.2021 13:32:59
2 500 Kč9.3.2021 12:05:08