6. Růže

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na překližce
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 66 x 75,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 06.12.2021 18:12

Dosažená cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (22)

3 700 Kč16.11.2021 17:30:48
3 500 Kč15.11.2021 18:09:56
3 300 Kč13.11.2021 11:21:09
3 100 Kč11.11.2021 22:51:09
2 900 Kč11.11.2021 13:10:23
2 700 Kč10.11.2021 17:07:20
2 500 Kč10.11.2021 09:48:12