Signováno LN.
Technika: Olej sololit
Výška: 29 cm, šířka: 15 cm, rámování: 42,5 x 28,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 18:53
Aktuální cena: 1 800 Kč
Zbývá: 5d 9h 33m 31s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč