Signováno vlevo dole, nově rámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 38,7 cm, šířka: 76,7 cm, rámování: 42 x 80 cm
Konec aukce: 18.07.2022 18:35
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč