33. Zátiší s růží

Autor: Ladislav Placatka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 10,5 cm, rámování: 36 x 22 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.07.2023 18:37

Dosažená cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (25)

3 300 Kč23.6.2023 12:04:01 (limit 20.6.2023 07:17:44)
3 100 Kč23.6.2023 12:04:01
2 900 Kč23.6.2023 12:03:04 (limit 20.6.2023 07:17:44)
2 700 Kč23.6.2023 12:03:04
2 500 Kč20.6.2023 20:39:50 (limit 20.6.2023 07:17:44)
2 300 Kč20.6.2023 20:39:50
2 100 Kč20.6.2023 20:39:47 (limit 20.6.2023 07:17:44)
1 900 Kč20.6.2023 20:39:47
1 700 Kč20.6.2023 07:17:26
1 500 Kč3.6.2023 07:29:20