Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 10,5 cm, rámování: 36 x 22 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.07.2023 18:37
Dosažená cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (25)