26. Společnost

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vlevo nahoře, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 71,5 x 91,7 cm

Konec aukce: 13.06.2022 18:44

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (48)

36 000 Kč13.6.2022 18:39:50
35 500 Kč13.6.2022 18:39:35
35 000 Kč13.6.2022 18:35:03
34 500 Kč13.6.2022 18:34:47
34 000 Kč13.6.2022 18:33:00
33 500 Kč13.6.2022 18:31:43
33 000 Kč13.6.2022 18:31:26 (limit 13.6.2022 18:29:24)
32 500 Kč13.6.2022 18:31:26
32 000 Kč13.6.2022 18:29:24 (limit 13.6.2022 18:29:24)
31 500 Kč13.6.2022 18:28:55
31 000 Kč13.6.2022 18:27:11
30 500 Kč13.6.2022 18:26:28
30 000 Kč13.6.2022 18:26:26 (limit 13.6.2022 18:25:34)
29 500 Kč13.6.2022 18:26:26
29 000 Kč13.6.2022 18:26:24 (limit 13.6.2022 18:25:34)