26. Společnost

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vlevo nahoře, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 71,5 x 91,7 cm

Konec aukce: 13.06.2022 18:44

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (48)

18 000 Kč13.6.2022 18:20:59
17 500 Kč13.6.2022 18:15:24
17 000 Kč13.6.2022 18:06:42
16 500 Kč13.6.2022 18:04:37
16 000 Kč13.6.2022 16:17:28
15 500 Kč13.6.2022 14:54:13
15 000 Kč12.6.2022 13:05:23
14 500 Kč1.6.2022 22:05:32
14 000 Kč25.5.2022 17:02:40
13 500 Kč16.5.2022 12:02:29
13 000 Kč14.5.2022 12:32:41
12 500 Kč12.5.2022 18:21:00
7 700 Kč12.5.2022 18:21:00 (limit 9.5.2022 18:15:12)
3 300 Kč12.5.2022 18:20:44 (limit 9.5.2022 18:15:12)
3 100 Kč12.5.2022 18:20:44