Signováno vlevo nahoře.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 58,5 cm, šířka: 49 cm, rámování: 73 x 63,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 21:26
Dosažená cena: 10 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (33)