Signování vlevo nahoře
Signování vlevo nahoře
Technika: Olej na překližce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 52 x 42 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:09
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (4)