174. Zátiší s pohárem

Autor: Ladislav Placatka

Narodil se 26. května 1923 v Neratovicích u Mělníka, zemřel 10. října v Ostravě. Byl českým malířem, grafikem a fotografem. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady a soukromě u J. M. Wagnera. V letech 1965-1971 působil jako správce zámku Lemberk, v 60. letech se podílel na založení Křižovnické školy čistého rozumu bez vtipu. Je známý především jako portrétista a malíř antikvárních zátiší.
Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na překližce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 52 x 42 cm

Konec aukce: 30.11.2020 20:57

Dosažená cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (11)

4 500 Kč30.11.2020 20:52:57 (limit 30.11.2020 20:52:57)
4 300 Kč30.11.2020 20:52:57 (limit 30.11.2020 20:34:28)
4 100 Kč30.11.2020 17:38:27
3 900 Kč13.11.2020 01:12:34
3 700 Kč2.11.2020 09:41:24
3 500 Kč1.11.2020 13:16:01
3 300 Kč1.11.2020 11:42:34
3 100 Kč31.10.2020 21:15:42
2 900 Kč31.10.2020 20:26:17
2 700 Kč30.10.2020 23:03:12
2 500 Kč29.10.2020 18:19:43