Velkoformátový obraz. Vzadu autorský štítek.
Narodil se 26. května 1923 v Neratovicích u Mělníka, zemřel 10. října v Ostravě. Byl českým malířem, grafikem a fotografem. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady a soukromě u J. M. Wagnera. V letech 1965-1971 působil jako správce zámku Lemberk, v 60. letech se podílel na založení Křižovnické školy čistého rozumu bez vtipu. Je známý především jako portrétista a malíř antikvárních zátiší.
Technika: Olej na plátně
Výška: 82 cm, šířka: 130 cm, rámování: 95,5 x 145,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.06.2021 20:55
Dosažená cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (33)