146. Zátiší s pohárem

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na překližce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 52 x 42 cm

Konec aukce: 23.02.2020 20:25

Dosažená cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (11)

4 500 Kč23.2.2020 20:11:46
4 300 Kč23.2.2020 20:00:46
4 100 Kč23.2.2020 19:48:44
3 900 Kč23.2.2020 19:42:06
3 700 Kč21.2.2020 11:13:40
3 500 Kč21.2.2020 08:55:52
3 300 Kč20.2.2020 22:51:15
3 100 Kč19.2.2020 19:24:10
2 900 Kč12.2.2020 17:04:33
2 700 Kč12.2.2020 13:44:57
2 500 Kč22.1.2020 07:14:44