Signováno vlevo nahoře
Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na překližce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 52 x 42 cm
Konec aukce: 23.02.2020 20:25
Dosažená cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (11)