Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 64,5 x
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.11.2021 20:35
Dosažená cena: 13 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (42)