Technika: Olej na kartonu
Výška: 20,5 cm, šířka: 20,5 cm, rámování: 28,5 x 28,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:17
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Seznam příhozů (8)