Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 60 x 50 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:10
Aktuální cena: 7 000 Kč
Zbývá: 5d 8h 50m 32s
Minimální příhoz: 300 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč