Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 22 cm, rámování: 39 x 35 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:02
Dosažená cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč