1. Krajina

Autor: Ladislav Placatka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 22 cm, rámování: 39 x 35 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:02

Dosažená cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (22)

3 100 Kč9.12.2025 17:37:36
2 900 Kč9.12.2025 17:03:20 (limit 9.12.2025 17:03:20)
2 700 Kč9.12.2025 14:21:29
2 500 Kč3.12.2025 21:03:25
2 300 Kč24.11.2025 20:04:00
2 100 Kč9.11.2025 10:36:01
1 900 Kč8.11.2025 16:10:00