Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 65 cm, rámování: 78,5 x 83 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 18:54
Dosažená cena: 185 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč