Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48 x 43 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:29
Dosažená cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (53)