21. Komíny - Železárny Ostrava

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 70 cm, rámování: 79,5 x 84,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:29

Dosažená cena: 68 190 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (114)

68 190 Kč6.12.2021 19:24:15 (limit 6.12.2021 19:22:03)
67 190 Kč6.12.2021 19:24:15
66 190 Kč6.12.2021 19:24:13 (limit 6.12.2021 19:22:03)
65 190 Kč6.12.2021 19:24:13
64 190 Kč6.12.2021 19:24:11 (limit 6.12.2021 19:22:03)
63 190 Kč6.12.2021 19:24:11
62 190 Kč6.12.2021 19:24:08 (limit 6.12.2021 19:22:03)
61 190 Kč6.12.2021 19:24:08
60 190 Kč6.12.2021 19:24:06 (limit 6.12.2021 19:22:03)
59 190 Kč6.12.2021 19:24:06
58 190 Kč6.12.2021 19:20:43 (limit 6.12.2021 19:12:03)
57 190 Kč6.12.2021 19:20:43
56 190 Kč6.12.2021 19:17:34 (limit 6.12.2021 19:12:03)
55 190 Kč6.12.2021 19:17:34
54 190 Kč6.12.2021 19:17:32 (limit 6.12.2021 19:12:03)