21. Komíny - Železárny Ostrava

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 70 cm, rámování: 79,5 x 84,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:29

Dosažená cena: 68 190 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (114)

44 190 Kč6.12.2021 19:00:20 (limit 6.12.2021 18:49:47)
43 690 Kč6.12.2021 19:00:20
43 190 Kč6.12.2021 18:58:05 (limit 6.12.2021 18:49:47)
42 690 Kč6.12.2021 18:58:05
42 190 Kč6.12.2021 18:58:03 (limit 6.12.2021 18:49:47)
41 690 Kč6.12.2021 18:58:03
41 190 Kč6.12.2021 18:57:59 (limit 6.12.2021 18:49:47)
40 690 Kč6.12.2021 18:57:59
40 190 Kč6.12.2021 18:54:35 (limit 6.12.2021 18:49:47)
39 690 Kč6.12.2021 18:54:35
39 190 Kč6.12.2021 18:52:32 (limit 6.12.2021 18:49:47)
38 690 Kč6.12.2021 18:52:32
38 190 Kč6.12.2021 18:49:13 (limit 6.12.2021 18:45:55)
37 690 Kč6.12.2021 18:49:13
37 190 Kč6.12.2021 18:47:40 (limit 6.12.2021 18:45:55)