Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 70 cm, rámování: 79,5 x 84,5 cm
Konec aukce: 06.12.2021 19:29
Dosažená cena: 68 190 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (114)