Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 80 cm, šířka: 85 cm, rámování: 93,5 x 98,5 cm
Konec aukce: 15.01.2024 19:19
Dosažená cena: 88 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (114)