20. Zátoka - velký formát

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 80 cm, šířka: 85 cm, rámování: 93,5 x 98,5 cm

Konec aukce: 15.01.2024 19:19

Dosažená cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (114)

17 500 Kč7.1.2024 14:53:54
17 000 Kč7.1.2024 14:53:52 (limit 18.12.2023 19:13:00)
16 500 Kč7.1.2024 14:53:52
16 000 Kč7.1.2024 14:53:50 (limit 18.12.2023 19:13:00)
15 500 Kč7.1.2024 14:53:50
15 000 Kč7.1.2024 14:53:48 (limit 18.12.2023 19:13:00)
14 500 Kč7.1.2024 14:53:48
14 000 Kč3.1.2024 21:41:33 (limit 18.12.2023 19:13:00)
13 500 Kč3.1.2024 21:41:33
13 000 Kč3.1.2024 21:41:30 (limit 18.12.2023 19:13:00)
12 500 Kč3.1.2024 21:41:30
12 000 Kč3.1.2024 21:41:28 (limit 18.12.2023 19:13:00)
11 500 Kč3.1.2024 21:41:28
11 000 Kč3.1.2024 21:41:26 (limit 18.12.2023 19:13:00)
10 500 Kč3.1.2024 21:41:26