15. Podzim

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48 x 43 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:35

Dosažená cena: 29 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (65)

8 100 Kč5.12.2022 16:05:22
7 800 Kč3.12.2022 17:20:04
7 500 Kč25.11.2022 12:42:50
7 200 Kč17.11.2022 16:32:48
6 900 Kč16.11.2022 14:54:57
6 600 Kč14.11.2022 21:38:09
6 300 Kč14.11.2022 08:56:24
6 100 Kč14.11.2022 08:56:24 (limit 12.11.2022 13:35:37)
6 000 Kč14.11.2022 08:56:21 (limit 12.11.2022 13:35:37)
5 700 Kč14.11.2022 08:56:21
5 400 Kč14.11.2022 08:56:18 (limit 12.11.2022 13:35:37)
5 100 Kč14.11.2022 08:56:18
4 900 Kč12.11.2022 13:35:37 (limit 12.11.2022 13:35:37)
4 700 Kč12.11.2022 13:34:21
4 500 Kč11.11.2022 21:02:26