Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48 x 43 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:35
Dosažená cena: 29 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (65)