Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50,5 cm, šířka: 60,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 18:14
Dosažená cena: 76 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč