15. Odhalení

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50,5 cm, šířka: 60,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 18:14

Dosažená cena: 76 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (77)

13 200 Kč15.2.2023 17:05:59
12 700 Kč15.2.2023 17:05:56 (limit 13.2.2023 17:34:45)
12 200 Kč15.2.2023 17:05:56
11 700 Kč15.2.2023 17:05:53 (limit 13.2.2023 17:34:45)
11 200 Kč15.2.2023 17:05:53
10 700 Kč15.2.2023 17:05:50 (limit 13.2.2023 17:34:45)
10 200 Kč15.2.2023 17:05:50
9 900 Kč15.2.2023 17:05:47 (limit 13.2.2023 17:34:45)
9 600 Kč15.2.2023 17:05:47
9 300 Kč15.2.2023 17:05:44 (limit 13.2.2023 17:34:45)
9 000 Kč15.2.2023 17:05:44
8 700 Kč15.2.2023 17:05:41 (limit 13.2.2023 17:34:45)
8 400 Kč15.2.2023 17:05:41
8 100 Kč15.2.2023 17:05:36 (limit 13.2.2023 17:34:45)
7 800 Kč15.2.2023 17:05:36