Signováno vlevo dole, nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,5 cm, šířka: 75,2 cm, rámování: 53 x 79 cm
Konec aukce: 07.03.2022 19:37
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč