Narodil se 15. 8. 1918 ve Fryčovicích. Soukromě se učil u krajináře prof. O. Schüllera, dále žák spec. školy prof. O. Nejedlého na AVU v Praze. V srpnu 1944 vystavuje soubor svých maleb ve Frenštátě pod Radhoštěm
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 83,5 x 69,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 19:00
Dosažená cena: 7 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Seznam příhozů (23)