48. Radhošť v létě

Autor: Jan Hrnčárek
(1918 - 2009)

Narodil se 15. 8. 1918 ve Fryčovicích. Soukromě se učil u krajináře prof. O. Schüllera, dále žák spec. školy prof. O. Nejedlého na AVU v Praze. V srpnu 1944 vystavuje soubor svých maleb ve Frenštátě pod Radhoštěm
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 83,5 x 69,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.03.2019 19:00

Dosažená cena: 7 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Seznam příhozů (23)

3 800 Kč17.3.2019 18:19:44
3 600 Kč17.3.2019 18:19:33 (limit 17.3.2019 17:17:03)
3 400 Kč17.3.2019 18:19:33
3 200 Kč17.3.2019 17:59:47 (limit 17.3.2019 17:17:03)
3 000 Kč17.3.2019 17:59:47
2 800 Kč17.3.2019 17:59:30 (limit 17.3.2019 17:17:03)
2 600 Kč17.3.2019 17:59:30
2 400 Kč17.3.2019 17:17:03 (limit 17.3.2019 17:17:03)