Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 50 cm, rámování: 49 x 67 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:41
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 19.1.2026 17:27:43 |