Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 18,8 cm, šířka: 18,8 cm, rámování: 24,2 x 24,2 cm
Konec aukce: 09.05.2022 22:03
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (3)