Technika: Olej na plátně
Výška: 67,5 cm, šířka: 115 cm, rámování: 73,5 x 120,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 20:53
Dosažená cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (25)