Narodil se 15. 8. 1918 ve Fryčovicích. Soukromě se učil u krajináře prof. O. Schüllera, dále žák spec. školy prof. O. Nejedlého na AVU v Praze. V srpnu 1944 vystavuje soubor svých maleb ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 100 cm, rámování: 68 x 113 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.11.2021 20:30
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (32)