Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 28 cm, rámování: 68 x 36 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:36
Dosažená cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč