Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 23 cm, rámování: 41 x 33 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:36
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč